Samočistící zóna ve zdravotnických zařízení

Fotokatalýza

FN NANO® je zcela unikátní technologie, která se používá v soukromých i státních zdravotnických zařízeních po celém světě. Bezesporu patří k novým a úspěšným NANO technologiím, které mění hygienické standarty pro interiéry. Revitalizace vzduchu nebo také obnova vzduchu pomocí fotokatalýzy neutralizuje všechny organické těkavé látky tzv. VOC látky, všechny typy virů, bakterií, hub a plísní s účinností 100 %.

  • Samočistící zóny ve zdravotnických zařízeních, jsou účinné proti šíření patogenů ve vzduchu,
  • Vytvořte si samočistící zónu ve vašem zdravotnickém zařízení,
  • Ideální řešení pro trvalou dezinfekci vzduchu ve zdravotnických zařízeních
  • Samočistící zóny v zubní ordinaci nebo u obvodního lékaře,
  • Trvale hygienicky bezpečné čekárny 24/7,
  • Fotokatalytický nátěr ve zdravotnickém zařízení,
  • Snížení nadměrného používaní dezinfekcí ve zdravotnických zařízeních,

Samočistící fasáda -Fotokatalýza

Stálobarevnost fasády

FN NANO® jen v upraveném složení zároveň funguje jako velmi efektivní ochranný UV štít, UV ochrana na fasády. Odstraní 95 % UV záření, které dopadá na vaši fasádu. Díky této vlastnosti bude vaše fasáda i za deset stejně barevná, jako byla na začátku. Barevné pigmenty jsou dlouhodobě chráněny před UV zářením.

iconicon backgroundDlouhodobá životnost fasády

I vaše nová fasáda bude degradovat díky povětrnostním podmínkám. Nátěry FN NANO® dokáží minimalizovat negativní dopady povětrnostních podmínek na vaši fasádu. Odstraní teplotu i UV záření, které způsobují rychlou degradaci lepidel, polystyrénu a jiných složek obsažených ve vaší fasádě.iconicon backgroundSamočistící efekt fasády

NANO Technologie FN NANO® 2 je vysoce účinný finální nátěr na fasády, obsahuje  oxid titaničitý. Veškeré organické prvky jsou díky aktivnímu povrchu spáleny. Tedy neuchycují se na fasádě a neznečišťují její povrch. Dehty, spaliny, kouř, oxidy dusíku, polutanty, atd. se neuchycují na fasádě a neznečišťují její povrch. Princip fungování naleznete zde.

iconicon backgroundAktivní ochrana fasády proti řasám a plísním

Ochranný FN NANO® štít na fasádu dokáže spolehlivě odstranit řasy, plísně, mechy. Biologické napadení fasády je neestetické a způsobuje rychlou degradaci materiálu i celého povrchu fasády. Při větrání se plísně a řasy dostávají jednoduchou cestou do vašich obydlí.
24/7 ochrana zateplené fasády
Nová fasáda rychle stárne díky nedostatečné ochraně proti povětrnostním podmínkám. Naše NANO technologie ochrání zateplené fasády. Díky tomu nedegraduje lepidlo.
Vysoká paropropustnost
Naše technologie se používá nejčastěji jako finální nátěr. Všechny produkty FN NANO® májí vysokou paropropustnost, je proto vhodný na jakýkoli povrch, který musí dýchat.


iconicon backgroundOchrana zateplené fasády

Díky nedostatečné ochraně proti povětrnostním podmínkám nová fasáda rychle stárne. Naše nanotechnologie FN NANO® chrání zateplené fasády i díky tomu že má vysokou UV ochranu a tím pádem nedegraduje extrudovaný polystyrén, lepidla, pojiva, tmely a nátěry nedegradují, udržují si svou stálobarevnost i po letech.

iconicon backgroundVysoká paropropustnost

Naše technologie se používá nejčastěji jako finální nátěr. FN NANO® má vysokou paropropustnost a je vhodný na jakýkoli povrch, který musí dýchat.

Kontaktujte nás