Co vám přinese ostrovní fotovoltaika s ohřevem vody

Fotovoltaické systémy s ohřevem vody jsou nejjednodušší, nejdostupnější a ekonomicky celoročně nejvýhodnější ze všech fotovoltaických řešení. S dotačními tituly mají absolutně nejkratší návratnost 0-2roky. Cena v základu je 90tis kč s Dph.
icona family rodina

Celoročně uspoříte 70–80 % nákladů na ohřev vody

Náš systém vám zajistí teplou vodu zdarma od jara do podzimu. Také záleží na spotřebě. Do jisté míry platí, že čím větší je vaše spotřeba teplé vody, tím víc na energiích ušetříte. 
Používáme špičkové FV panely 

Aby vám systém fungoval téměř celoročně, potřebujeme spojit dvě hlavní veličiny, které by měl fv. panel mít. Výkon panelů a napětí v zátěži (Umpp). Systém nesmí být menší jak 2kW a Umpp menší jak 230V. 

Náš systém dodáváme v základu s výkonem 2,27kW(5x455W)  Umpp 249V pro ještě lepší vlastnosti. 

Protože nám na funkčnosti záleží.
Děláte dobrou investici i pro příští generaci

FV panely mají životnost až 40 let. Další důležitý prvek soustavy, náš MPPT regulátor, je výkonný a jednoduchý. Takže je zde velká šance, že vám bude sloužit po stejnou dobu. Ohřívat vodu zdarma tedy budou i vaše děti.
solrn panel

Složení systému

Špičkové FV panely s bezrámovou technologií na střeše, konstrukce, regulátor s automatizací, přepěťové ochrany, uzemnění a bojler 125l se dvěma spirálami - nic víc. K instalaci vám vystavíme revizní zprávu.
rodina

Náš MPPT regulátor vytěží z panelů maximum

Dlouho jsme nemohli na trhu ideální regulátor najít, ale povedlo se. Dělá přesně to, co má – tahá z panelů až 98 % energie, pracuje už při 1 Wattu a umožňuje připojení dalšího zdroje navíc (topení, akumulace) + možnost vzdáleného sledování výroby elektrické energie.  AC střídač pro FV ohřev vody o výkonu 3kW s mnoha přidanými vlastnosti. Přepínací relé na další zátěž. Regulátor ukazuje všechny stavy chodu vč. vyrobené energie nebo teploty bojleru. Mikroprocesorové řízení zvyšuje množství využité energie především v zimě. Je vytvořen špičkovým českým konstruktérem s desetiletou tradicí vývoje. Český výrobek.


rodina

Dotační poradenství 

K danému dotačnímu titulu nzú light vám doporučíme i prověřené partnery v oblasti zateplení, výměny oken a dveří abychom vám šetřili čas a dodali kompletní službu.
  • Nzú light fve ohřev vody: 90000,-Kč
  • Nzú výměna zdroje ohřevu vody: 45000,-Kč 


solrn panel

Varianta systému

Pokud jste zákazník, který nedůvěřuje nabízené sestavě a máte požadavek na "známější" systém, však stejnosměrným proudem. Máme k dispozici kompletní systémy Kerberos v zastoupení Královéhradeckého kraje. 


Fotovoltaika

U standardního fotovoltaického systému nabízíme několik variant s a bez akumulačního systému. Vždy se snažíme přizpůsobit výkon vašim potřebám s použití těch nejkvalitnějších komponentů za rozumnou cenu. Je samozřejmostí použití systému dle vašeho přání. Domovní i firemní instalace s kompletní podporou 

Kontaktujte nás

Propojením více úsporných zdrojů zajistíme nejen větších úspor, ale i zhodnocení nemovitosti.